Inwestor

RFG S.A.- Regionalny Fundusz Gospodarczy - deweloper Apartamenty Wrzos w Częstochowie

Deweloper – Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. – podmiot ze 100 % udziałem Skarbu Państwa to spółka istniejąca na częstochowskim rynku od ponad 100 lat. Jest to następca prawny Huty „Częstochowa” S.A, która po przekształceniach w latach 90-tych, prowadzi działalność związaną ze sprzedażą gruntów, udzielaniem inwestycyjnych pożyczek dla firm, a także posiada dwa obiekty turystyczne zlokalizowane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A cały czas rozwija się i planuje nowe – innowacyjne inwestycje. Jedną z nich będzie budowa giełdy hurtu rolno-spożywczego – Jurajski Agro Fresh Park usytuowanej w miejscowości Kościelec, w gminie Rędziny, a także realizacja budowy bloku mieszkalnego z rządowego programu.

Nasze dotychczasowe realizacje:
- kompletna modernizacja ośrodka Jurajska Przystań w Jastrzębiu k. Poraja
- modernizacja ośrodka Leśna Radość w Jastrzębiu k. Poraja

Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A, to wiarygodna firma, którą wyróżnia jakość, solidność i bezpieczeństwo. Deweloper posiada stabilną pozycję finansową i bogaty portfel inwestycyjny. Na tle branży spółka charakteryzuje się bardzo dobrze przygotowanymi inwestycjami, dużym doświadczeniem rynkowym, atrakcyjnymi projektami i korzystnymi cenami zakupu. Przeciwko Deweloperowi nie prowadzono i nie prowadzi się jakiegokolwiek postępowania egzekucyjnego.

W kwietniu bieżącego roku spółka RFG S.A. rozpoczęła realizację inwestycji mieszkaniowej APARTAMENTY WRZOS zlokalizowanej w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Botanicznej 21. Przewidywany termin zakończenia prac to 31 lipca 2021r.

Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji!

Więcej o Spółce na stronie internetowej: www.rfgsa.pl

Regionalny Fundusz Gospodarczy