Lokalizacja

KOMFORTOWE APARTAMENTY WRZOS -  NOWE MIESZKANIA NA WRZOSOWIAKU

Apartamenty zlokalizowane są w Częstochowie w północnej części dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Botanicznej 21. Dzielnica posiada wszelkie istotne walory, które są zwykle brane pod uwagę w momencie decyzji zakupu nowego mieszkania. Apartamenty znajdują się w spokojnej okolicy, pośród innych budynków mieszkalnych osiedla, które otoczone są bujną szatą roślinną i siecią ścieżek spacerowych.

W zasięgu zaledwie kilkuminutowego spaceru od ulicy Botanicznej znajdują się wszystkie niezbędne elementy infrastruktury publicznej, takie jak: szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, boiska sportowe i place zabaw dla dzieci. W bliskim sąsiedztwie nowych mieszkań znajduje się mnóstwo obiektów handlowych: sklepów, dyskontów spożywczo - przemysłowych między innymi: Aldi, Żabka, Biedronka, Tesco, Lidl, Sezam, Kaufland oraz Centrum Handlowe Jagiellończycy i Centrum Estakada. Znajdują się tu również punkty usługowe i gastronomiczne, kilka oddziałów banków oraz dwa duże kluby fitness.

APARTAMENTY WRZOS są doskonale skomunikowane z centrum i innymi dzielnicami miasta, gdyż przez Wrzosowiak przebiegają liczne linie autobusowe miejskie i podmiejskie oraz linia tramwajowa. Bliskie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego z trasą DK-1 stwarza możliwości szybkiego wyjazdu z miasta w obu kierunkach, zarówno do Katowic, jak i w kierunku Warszawa\Łódź.

APARTAMENTY WRZOS - komfortowe, nowe mieszkania w Częstochowie doskonale zlokalizowane i skomunikowane z centrum miasta. Inwestycja jest realizowana przez solidnego i wiarygodnego developera - Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. - podmiot ze 100% udziałem Skarbu Państwa. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to 31 lipca 2021r.

Komfortowe APARTAMENTY WRZOS to komfortowy wybór: mieszkania z balkonem lub tarasem, apartamenty z ogródkiem do samodzielnego użytkowania, w zróżnicowanych metrażach (od 35 do 110 m) dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Znajdź swój aprtament i rezerwuj już dziś!

ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO NA WRZOSOWIAKU!