Opis projektu

Apartamenty Wrzos- nowe mieszkania, Częstochowa Wrzosowiak, ul. Botaniczna

KOMFORTOWE APARTAMENTY, NOWE MIESZKANIA NA WRZOSOWIAKU W CENIE JUŻ OD 5 300 zł/m2!

APARTAMENTY WRZOS to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana przy ul. Botanicznej 21, w północnej części urokliwej dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie.

Inwestycja składa się z sześciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Kondygnacja podziemna została przeznaczona na miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie, na pozostałych pięciu wydzielono 41 komfortowych mieszkań o powierzchni od 35 do 110 metrów kwadratowych. Obiekt podzielony jest na dwie klatki schodowe, każda z nich zostanie wyposażona w windę zapewniającą wygodny dostęp do lokali.
APARTAMENTY WRZOS dają komfort aranżacji według własnego pomysłu. W większości nowe mieszkania posiadają balkon, natomiast na parterze do apartamentów przynależą ogródki do wyłącznego korzystania oraz tarasy.

Pracom projektowym przyświecała troska o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestycję wyposażono w sieciową instalację grzewczą oraz ciepłej wody użytkowej. W apartamentach znajdzie się instalacja wentylacji mechanicznej pomieszczeń oraz dedykowana wentylacja kuchni. Każde nowe mieszkanie, oprócz podstawowych mediów, zostanie wyposażone w instalację szybkiego internetu i telewizji. Systemy przeciwpożarowe oraz monitoring wizyjny zapewnią bezpieczeństwo mieszkańcom APARTAMENTÓW WRZOS.

Budynek zaprojektowano przy uwzględnieniu wysokiego standardu wykończenia przestrzeni wspólnych oraz elementów zewnętrznych. Przyjęte rozwiązania pozwolą realizować i użytkować inwestycję z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz najbliższego otoczenia.

APARTAMENTY WRZOS - komfortowe, nowe mieszkania w Częstochowie, z balkonem, własnym ogródkiem lub tarasem wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne. Inwestycja jest realizowana przez wiarygodnego i rzetelnego dewelopera - Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. - podmiot ze 100% udziałem Skarbu Państwa.

Dla naszych Klientów, którzy zdecydują się na zakup nowego mieszkania w APARTAMENTACH WRZOS mamy specjalny pakiet korzyści, które pomogą w realizacji spełnienia marzeń o pięknych wnętrzach. Na bazie współpracy z marketem Leroy Merlin kupujący mogą otrzymać specjalny voucher, który upoważnia do specjalnego rabatu -10% na całe zakupy w sieci. Dodatkowo można skorzystać z usług projektanta, który przeprowadzi przez cały proces: od projektu - poprzez zamówienie - do montażu. Projekt kuchni i łazienki to tylko 1 gr. Informacje o szczegółach i cennik usług można znaleźć na stronie: Leroy Merlin.

Telefon do Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin: (34) 370 98 26
Telefon do Strefy Projektowania: (34) 370 98 25

e baner 1024x768

Znajdź swój apartament i rezerwuj już dziś!  ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO NA WRZOSOWIAKU!